Jednoduché užití šňůry

Někteří lidé mají dojem, že je šňůra příliš komplikovaná. Ten získali pravděpodobně díky detailnímu výkladu jejich mechanismu, který jsem uvedl v čísti 5, tj. jak to funguje. Šňůra je ta nejjednodušší technika projekce, jaká v současnosti existuje. Vše, co musíte udělat pro použití šňůry v její nejjednodušší formě, jsou tyto dva kroky:

1. Jděte do postele nebo si sedněte do křesla, relaxujte a uvolněte se, stejně jako byste to normálně dělali, kdybyste šli spát.

2. Začněte šplhat po šňůře.


*To je vše potřebné pro jednoduché užití šňůry*

Protože tu nejsou vyžadována žádná časově náročná cvičení nebo komplikována relaxační cvičení, jednoduché užití šňůry má mnohé výhody. Umožňuje vám soustředit veškeré mentální zdroje na věc samotnou. To je v mnoha případech vše, co je třeba k vašemu prvnímu vědomému OOBE. Jednoduché užití šňůry je méně složité, a tak budete mít chuť zkoušet projekci častěji, dokonce i když jste unavení – jedná z nejlepších chvil to zkusit – a nemůžete se zabývat něčím složitějším. Větší četnost pokusů projekce znamená větší praxi se šňůrou, a z toho důvodu bude technika zvládnuta dříve.
 

Sekundární cíle – průzračné sny

Měl jsem mnoho zpráv o živých snech a zvýšené aktivitě průzračných snů ( lucid dream =L.D. ) od lidí, kteří provádí cvičení energie/čaker. To se stává příliš často na to, aby to mohla být náhoda. Práce s energií/čakrami zvyšuje úroveň energetického toku energetického těla a zesiluje vědomí a paměť na sny a stav OOBE. Je to hanba, mrhat vší tou energií na nekontrolované sny, takže doporučuji použít L.D. jako sekundární cíl. Tím získáte OOBE zážitek dříve, ve formě L.D., a tak neochabne váš zájem, dokud nezvládnete vědomý exit.
 

Průzračné snění

Abyste měli průzračné sny, musíte si naprogramovat spoušť, která vám umožní uvědomit si, že sníte, a tak nad vším získat kontrolu, tj. učinit to průzračným. Nejlepší způsob, jakým toho dosáhnout, je zvyknout si na pravidelné kontroly reality ve vašem běžném životě. 

© astralni-cestovani.info  2005 - 2015