Trénink projekce

Abyste vyvolali projekci astrálního těla při plném vědomí, musí být splněny čtyři základní požadavky:

1. 100% uvolnění vašeho těla v bdělém stavu
2. 100% koncentrace na to, co děláte
3. Dostatek přístupné energie
4. Nátlak na oddělení astrálního těla


Tyto čtyři věci dohromady vyvolají OOBE. Dále uvádím cvičení, která vás naučí uvolnit tělo, soustředit a očistit mysl, shromáždit energii, stimulovat čakry a vstoupit do stavu transu.


Relaxace

Musíte se naučit a zcela zvládnout cvičení pro úplnou relaxaci těla. Jestliže již nějaké takové znáte, může být upraveno pro naše potřeby.

Tady je jedno velice jednoduché. Sedněte si nebo lehněte a uvolňujte se. Začněte s chodidly – napněte je a uvolněte. Pokračujte lýtky, stehny, kyčlemi, břichem, hrudi, pažemi, krkem a tváří dokud celé vaše tělo není naprosto uvolněné. Zkoumejte je několik minut a ujistěte se, že vaše svaly zůstávají uvolněné.
Pozn.: Hluboká fyzická relaxace je klíčem ke stavu transu, resp. Hluboká relaxace vyvolává stav transu. Jakmile jednou jste ve stavu transu,projekce astrálního těla je poměrně snadná.
 

Rozjímání

Když začnete s meditací, budete sužování myšlenkami vaši povrchní mysli, jež funguje jako obrovský záznamník. Obsahuje zprávy, připomínky, nutkavé myšlenky, problémy k vyřešení, nevyřešené spory apod. Je věčně zaměstnaná, nikdy neodpočívá, myšlenky, myšlenky, myšlenky, jedna za druhou, všechny vyžadují vaši pozornost. Než se pokusíte očistit svou mysl pomocí dechového cvičení ( viz dále ), je moudré vypořádat se s těmito povrchními myšlenkami, a to tak, že o nich budeme uvažovat. Pohodlně si sedněte, proveďte relaxační cvičení a přemýšlejte, nic víc, pouze přemýšlejte. Vyhledejte nejnaléhavější myšlenku ve vaši mysli a pokuste se ji prozkoumat, vyřešit a porozumět ji.

Uvědomte si to slovo: přemýšlení. Rozjímání neznamená očištění mysli nebo vizualizaci. Vyžaduje od vás přemýšlet, hluboce a bezvýhradně, o něčem za účelem lepšího porozumění a pochopení, jakým způsobem se vás to týká.

 

© astralni-cestovani.info  2005 - 2015