Astrální projekce

Astrální tělo je projektováno do astrální dimenze, kde jsou věci zcela odlišné od reálného světa. Čas je zdeformovaný a rozpínavý, tzn. hodina v astrální dimenzi může být jako pár minut v dimenzi fyzické, což záleží na tom, v jaké části astrální dimenze se nacházíte. Realita je pohyblivá a proměnlivá.

Průzračný sen

To je případ, kdy si člověk během snu zcela uvědomuje, že sní. Buď získá určitý druh vědomé kontroly na během události nebo upravuje zážitek pro astrální projekci. Průzračné snění se podobá astrální projekci více než OOBE, neboť jsou čas a realita zkreslené.

Astrální projekce nebo průzračný sen?

Mnozí projektoři ztratí vědomí před opuštěním svého těla a navrátí se jim v astrální dimenzi. Vědomí se navrátí po skutečném oddělení od fyzického těla a to se již obyčejně nacházíte v astrální dimenzi. Jestliže vám unikne vědomý únik z vašeho těla, máte vlastně průzračný sen, ne astrální projekci.

Všechny tři typy projekce jsou v úzkých vztazích – všechny znamenají oddělení astrálního a fyzického těla a prožívání reality mimo fyzickou schránku.


 

© astralni-cestovani.info  2005 - 2015